Browar

Historia browaru – można ją zamknąć w stwierdzeniu, że kilku wielbicieli dobrego piwa postanowiło z miłości do złotego trunku stworzyć jego nową jakość i zaprezentować ją na scenie wrocławskiego Rynku. Stworzyli zatem browar nietuzinkowy, stylowy, w którym z otwartych wyszynków wypływają rewelacyjne piwa. Dodajmy do tego fakt umieszczenia całej inwestycji w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy Pod Złotym Psem, w której, jak podają miejskie legendy o duchach, nocami można usłyszeć odgłosy stolarskiej pracy. Ot cała historia.

warzelnia


Piwa w Złotym Psie są warzone na miejscu według autorskich receptur głównego piwowara. Podczas każdej wizyty możecie wybierać spośród czterech różnych wersji złotego trunku. Dodatkowo cyklicznie wytwarzamy limitowane wersje piwa sezonowego. Widoczne w pełnej okazałości warzelnie i
leżakownie stanowią nie tylko atrakcyjny element wystroju lokalu, przede wszystkim dają Wam one możliwość podglądania jak i czynnego uczestniczenia w procesie warzenia ( są to m.in. regularne eventy z serii „Live Brewing”).

Nasz piwowar za każdym razem starannie selekcjonuje, a potem wybiera najlepszej jakości komponenty. Jeśli trzeba sprowadza je z najdalszych zakątków świata. Następnie są łączone i dopieszczane poświęconym im czasem spędzonym przy kadziach oraz licznych pomiarach. Po odpowiednio długim leżakowaniu dają piwa, którymi raczymy Was każdego dnia!


W naszym browarze ponad wszystko cenimy sobie profesjonalizm. Bacznie doglądamy każdy etap procesu warzenia złotego trunku. Nie przyspieszamy, nie dodajemy sztucznych polepszaczy smaku. Jesteśmy wielkimi fanami dobrego piwa i taki też produkt oddajemy w Wasze ręce.

Nasze piwo to nie tylko wartość sama w sobie – to również inspiracja do działania dla innych! Na jego bazie nasi twórczy barmani kreują i podają orzeźwiające drinki. Możecie u nas zamówić tak niesamowite połączenia jak: lager z whisky, gorgonzolą i białą czekoladą czy weizen plus mięta, ogórek i likier jogurtowy oraz wiele, wiele innych, wykorzystujących trendy sezonowości owoców i warzyw!0
m2 powierzchni

0
Lubi nas

0
Litrów w 1 kadzi